Instagram Reels Shkarko

Instagram Reels Vegla e shkarkuesit më poshtë

Shpjegim video se si të përdorni mjetin:

InstagramReelsDownloader.com është një shërbim i shpejtë, falas dhe i lehtë për t’u përdorur për të shkarkuar dhe ruajtur Instagram-in reels video me cilësi të lartë. Duke e përdorur këtë Instagram reels video downloader, mund të ruani Instagramin reels në kompjuterin tuaj ose celular dhe shikojini ato jashtë linje kur të doni. Ti mundesh shkarkoni Instagram reels videos direkt duke ngjitur lidhjet video, dhe nuk ka nevojë të futeni në llogarinë tuaj në Instagram sepse nuk jemi duke përdorur API-në e Instagram-it. Ju mund ta përdorni këtë shërbim falas sa herë që dëshironi, por duhet të keni një lidhje me videon. Procedura e shkarkimit është e thjeshtë; thjesht kopjoni lidhjen nga Instagram reels video dhe ngjitur atë në tonë Instagram reels shkarkues, dhe do të gjenerojë një lidhje për shkarkim.

instagram reels downloader
Foto nga Katka Pavlickova on Unsplash

Instagram në internet Reels Downloader

Ju mund të përdorni në internet Instagram reels downloader për të shkarkuar dhe pastaj të ndajnë reels video me miqtë dhe familjen tuaj. Shtë një mjet shumë i përshtatshëm për t'ju ndihmuar të shkarkoni reels videos. Ju nuk keni nevojë të shkarkoni ndonjë softuer ose shtrirje të shfletuesit, thjesht vizitoni faqen tonë të internetit dhe ngjitni lidhjen në zonën e specifikuar për të marrë lidhjen tuaj të shkarkimit. Hapeni Instagramin dhe shkoni te reels video, pastaj kliko në butonin tre pika. Do të hapë një menu nga e cila mund të kopjoni lehtësisht lidhjen. Ju mund të shkarkoni sa më shumë reels video ashtu siç dëshironi sepse nuk ka kufi për të shkarkuar në faqen tonë të internetit. Ju mund të përdorni Instagram reels si një alternative për TikTok, por gjatësia e videos është vetëm 15 sekonda. Njerëzit po e përdorin këtë kohë të shkurtër në mënyrë krijuese dhe argëtohen reels videos. Ju mund të kontrolloni Instagram "Explore" për të kontrolluar më të fundit reels video, dhe nëse ju ka pëlqyer një video, atëherë mund ta shkarkoni duke përdorur tonën Instagram reels downloader.

Instagram Reels Shkarkues pa reklama

tonë Instagram reels downloader nuk përmban reklama të gjata në video. Ju mund të shkarkoni të preferuarën tuaj reels video pa kaluar kohë duke shikuar reklama. Shumica e shkarkuesve përfshijnë shumë reklama, por ne vlerësojmë vizitorët tanë dhe nuk i bëjmë dush me reklama. Ne mendojmë se ajo minon përpjekjet tona për të ofruar një shërbim falas dhe të përshtatshëm për ju. Shkarkuesi është përdorues miqësor dhe tërheqës vizualisht. Ne vazhdimisht po përpiqemi ta bëjmë atë shkarkuesin më të mirë në mënyrë që të mund të vini direkt këtu sa herë që dëshironi të shkarkoni reels videos. Nuk do të ketë filigranë në video, dhe mund ta përdorni për qëllime jo-komerciale, por sigurohuni t'i jepni kredi krijuesit origjinal. Shtë për t'u siguruar që nuk përballeni me ndonjë çështje të së drejtës së autorit. Pra, përdorni tonë Instagram reels downloader nëse doni të shkarkoni video pa shikuar reklama.

instagram reels
Foto nga gjeo uc on Unsplash

Përdorni Instagram-in Reels Shkarkues pa hyrje

Ju mund të përdorni tonën Instagram reels downloader pa hyrë në llogarinë tuaj në Instagram. Do të thotë që nuk keni pse të na i jepni detajet tuaja të hyrjes. Shumica e shkarkuesve në Instagram mund t'ju kërkojnë të jepni detaje të hyrjes, kjo është për shkak se ata përdorin API në Instagram, por ne nuk jemi duke i përdorur ato. Kështu që ju mund të ndiheni të sigurt dhe të shkarkoni videot tuaja të preferuara pa asnjë hezitim. Isshtë një shkarkues i thjeshtë i faqes në internet ku vendosni lidhjen e videos, dhe krijon një lidhje për shkarkim. Nuk ka komplekse në procesin e shkarkimit. Ju mund të duhet të prisni disa sekonda pas ngjitjes së lidhjes në kutinë e shkarkuesit, pasi ajo do të përpunojë lidhjen për të gjeneruar një lidhje të shkarkimit. Sapo të shfaqet lidhja e shkarkimit, thjesht mund të klikoni mbi të dhe të vazhdoni për të shkarkuar dhe ruajtur videon në galerinë e telefonit tuaj ose në hard disk të kompjuterit tuaj. Ky është procesi i plotë i Instagram reels downloader që mund të përdorni pa hyrë në llogarinë tuaj.

Shkarkoni Instagramin Reels nga Pasting Link

Shkarkimi i Instagramit reels është bërë e lehtë për ju. Ti mundesh shkarkoni Instagram reels duke ngjitur lidhjen në faqen tonë të internetit. Së pari, duhet të kopjoni lidhjen drejtpërdrejt nga reels video në Instagram. Për këtë:

 • Hapni aplikacionin tuaj në Instagram (Hyni, nëse nuk e keni)
 • Shko te "Eksploroni"
 • Klikoni në Instagram reels video që doni të shkarkoni
 • Pas hapjes së videos, klikoni në tre pika në fund dhe kopjoni lidhjen
 • Vendosni lidhjen e kopjuar në kutinë e dhënë në faqen tonë të internetit
 • Lëreni që të përpunojë për disa sekonda
 • Do të gjenerohet një lidhje shkarkimi
 • Klikoni në lidhjen e shkarkimit dhe ruajeni videon në galerinë e celularit tuaj ose në hard disk të kompjuterit tuaj

Ju mund t'i përdorni këto hapa për të shkarkoni Instagram reels duke ngjitur lidhjen. Toolshtë mjeti më i përshtatshëm për ta shkarkuar reels videos. Filloni të shkarkoni tani nëse e keni lidhjen reels video.

Shkarkoni Instagramin Reels me një klik

Instagram reels është një veçori e re e prezantuar në Aplikacionin në Instagram dhe njerëzit tashmë kanë filluar ta përdorin atë për të bërë video të shkurtër awesome. Ti mundesh shkarkoni Instagram reels me një klik në faqen tonë të internetit. TikTok ka popullarizuar këtë formë të shkurtër të videos, dhe krijuesit në të gjithë botën po përdorin platformën e tyre për të prodhuar disa përmbajtje cilësore. Por, kufizimet e fundit në TikTok nga disa vende e kanë detyruar Instagramin të hyjë me një tipar të ri. Itshtë gati të zëvendësojë TikTok, por do të shijoni një gamë të gjerë të filtrave në Instagram dhe tinguj në sfond. Do të ketë mijëra video për tu shikuar dhe mundeni shkarkoni Instagram reels për t'i shikuar ato jashtë linje dhe për t'u ndarë me miqtë tuaj.

Shkarkoni Instagramin Reels brenda sekondave

Instagram reels janë video të shkurtra (15 sekonda) që përmbajnë tinguj / muzikë në sfond, dhe njerëzit mund të sinkronizojnë buzët, të kërcejnë ose të bëjnë ndonjë aktivitet tjetër për ta bërë atë një video argëtuese për tu parë. Ti mundesh shkarkoni Instagram reels brenda sekondave, pasi që madhësia e shkarkimit është vetëm rreth disa MB. Ju duhet vetëm të merrni lidhjen e videos dhe ta ngjisni atë në kutinë në faqen tonë të internetit. Nuk do të duhet shumë kohë për të gjeneruar një lidhje të shkarkimit. E gjithë kjo mund të plotësohet në një minutë maksimale. Formati i shkurtër i Instagramit reels mund të sjellë një buzëqeshje në fytyrën tuaj në këtë jetë të ngjeshur, ku vështirë se mund të merrni kohë për argëtim. Pra, zgjidhni videon tuaj të preferuar dhe shkarkoni Instagram reels në faqen tonë të internetit duke ngjitur lidhjen.

instagram
Foto nga Kate torline on Unsplash

Falas Instagram Reels Shkarkim Video

Instagram reels videot mund të bëhen në një larmi temash, ashtu si TikTok, por ajo ka shtuar më shumë veçori të tilla si filtra të shkëlqyeshëm në Instagram dhe afishe. Ju mund të përdorni falas Instagram reels video downloader për të shkarkuar reels video menjëherë. Shkarkimi është bërë i lehtë për ju, dhe është absolutisht falas për ju për t'u përdorur. Ju mund të përdorni shërbimet tona 24/7, dhe nuk ka kufi të shkarkimit, kështu që shkarkoni në plotësimin tuaj. Ju nuk do t'ju kërkohet të regjistroheni ose të jepni adresën tuaj të emailit. Vizitoni faqen tonë të internetit, dhe gjëja e parë që do të shihni është kutia ku supozohet të ngjitni lidhjen e videos tuaj të preferuar, dhe më pas në pak sekonda, lidhja juaj e shkarkimit do të shfaqet. Këtu nuk ka biznes me hije; e drejta e autorit i përket krijuesve origjinal. Megjithatë, mund të përdorni Instagram reels video downloader për të shkarkuar reels video, dhe nëse keni ndërmend ta përdorni për qëllime jo-komerciale, atëherë jepni kredi për krijuesit.

shkarkoni instagram reels videos
Foto nga Jakob Owens on Unsplash

Instagrami më i mirë Reels Video Downloader

Uebfaqja jonë ka më të mirët Instagram reels video downloader. Kjo është për shkak se ne kemi bërë përdoruesin tonë të internetit miqësor dhe kënaqësia e vizitorëve ka qenë përparësia jonë kryesore. Numri i reklamave ka qenë i kufizuar; nuk do të detyroheni të shikoni reklama me video për disa sekonda. Në vend të kësaj, thjesht mund të ngjitni lidhjen dhe të prisni që gjenerata e shkarkimit të gjenerohet. Ka shumë shkarkues, por të gjithë janë ose të ngadaltë ose kanë shumë reklama. Për më tepër, nuk kërkohet që të regjistroheni në faqen tonë të internetit për të përdorur shërbimet tona. Pra, nëse frymëzoheni nga një video dhe dëshironi të merrni ide nga ajo, atëherë mund ta shkarkoni duke përdorur tonën Instagram reels video downloader.

Si të përdorim Instagram-in Reels Video Downloader

Përdorimi i yni Instagram reels video downloader nuk përmban ndonjë hap të ndërlikuar; është një proces i thjeshtë në të cilin thjesht duhet të kopjoni lidhjen video nga Instagram reels. Ju mund ta bëni këtë duke hyrë në seksionin "Eksploroni" në Instagram dhe pastaj të shfletoni mijëra reels video dhe hapni videon që dëshironi të shkarkoni. Klikoni në tre pika për të hapur një menu, dhe brenda listës, do të shihni një mundësi për të kopjuar lidhjen. Pastaj, klikoni në "lidhjen e kopjimit", pastaj hapni faqen tonë të internetit dhe ngjisni lidhjen në kutinë. Klikoni në butonin vijues dhe pas një kohe të shkurtër, lidhja juaj e shkarkimit do të shfaqet. Klikoni në butonin e shkarkimit dhe ruajeni videon tuaj. tonë Instagram reels video downloader është i shpejtë dhe i drejtpërdrejtë dhe është i lirë për t’u përdorur.

Shkarkoni menjëherë Instagramin Reels Video

Ju mund shkarkoni Instagram reels videos në një çast duke përdorur faqen tonë të internetit. Ju nuk keni nevojë të kërkoni për shkarkues të tjerë ose të shkarkoni ndonjë program specifik për të shkarkuar këto video. Në vend të kësaj, ju mund të përdorni shkarkuesin tonë, i cili është në dispozicion në internet, dhe nuk kërkon ndonjë hapësirë ​​në celularin tuaj si aplikacionet e tjera. Nuk do t'ju kërkohet të prisni 15 ose 30 sekonda për të shkarkuar një video tjetër. Mund të vazhdoni të shkarkoni videot tuaja të preferuara pa asnjë kufizim. Një pikë tjetër plus e shkarkuesit tonë është se ju mund të merrni shpejtësi të larta të shkarkimit. Kjo do t'ju ndihmojë të shkarkoni në videon tuaj menjëherë. Mund të kurseni shumë kohë thjesht duke kopjuar lidhjen dhe thjesht duke shkarkuar videon. Duke marrë parasysh të gjitha këto përfitime, ne rekomanduam që të shënonit faqet e internetit në mënyrë që të mund t'i përdorni ato sa herë që dëshironi. Isshtë në dispozicion 24/7 për ju për të shkarkoni Instagram reels videos.

Shkarkoni Instagramin Reels Videot që përdorin Mobile ose PC / laptop

Uebfaqja jonë është e arritshme nga të dy, celular dhe PC. Ju mund ta shënoni atë shkarkoni Instagram reels videos Menjëherë. Nëse jeni përdorues i celularit, atëherë nuk keni nevojë të instaloni një aplikacion specifik për ta shkarkuar reels video sepse mund ta bëni duke përdorur thjesht shkarkuesin tonë në internet. Ajo do të gjenerojë një lidhje shkarkimi duke përdorur lidhjen e reels Video. Në mënyrë të ngjashme, ju mund të përdorni PC ose laptop për të shkarkuar video direkt nga faqja jonë e internetit. Isshtë lehtësisht i arritshëm, nuk përmban reklama të tepërta, dhe mbi të gjitha, është plotësisht i lirë për t’u përdorur. Thjesht kopjoni dhe ngjisni lidhjen video tek shkarkoni Instagram reels videos.

kompjuter portativ
Foto nga Temat e NordWood on Unsplash

Shkarkoni Instagramin Reels Video me cilësi origjinale

Shumica e shkarkuesve degradojnë cilësinë e videove gjatë përpunimit, por ju mundeni shkarkoni Instagram reels videos në gjendje origjinale në faqen tonë të internetit. Nëse videoja është ngarkuar në format HD, atëherë do të mund ta shkarkoni në të njëjtën cilësi të saktë. Ne jemi siguruar që vizitorët tanë të mos përballen me çështje të rënies së cilësisë së videos. Ju mund të shijoni videon në gjendjen e saj origjinale. Cilësia e tingullit ruhet gjithashtu për ta bërë videon edhe më të mirë. Videoja nuk do të kompresohet sepse zvogëlimi i madhësisë së shkarkimit gjithashtu mund të përkeqësojë cilësinë. Ne ju rekomandojmë të përdorni faqen tonë të internetit për të shkarkoni Instagram reels videos të kemi përvojën më të mirë të shikimit të tyre jashtë linje.

Pse i shkarkoni këto video?

Ju mund shkarkoni Instagram reels dhe ruajini në celularin e kompjuterit tuaj për t'i parë ato më vonë. Krijuesit e përmbajtjes fshijnë disa nga videot për arsye të ndryshme, por nëse i keni shkarkuar ato video, atëherë mund t'i shikoni ato më vonë. Komuniteti në internet është shumë aktiv kur gjërat ndodhin shpejt, por nëse doni të ndani përmbajtjen e fundit me miqtë tuaj në aplikacione të tjera të mediave sociale, atëherë mund ta bëni këtë duke shkarkuar këto video. Kjo veçori e Instagram-it do të jetë shumë e popullarizuar në gjeneratën e re. Ata tashmë janë aktivë në Instagram, dhe kufizimet e fundit të TikTok në shumë vende mund t'i detyrojnë ata në Instagram Reels. Pra, bëni video, shkarkoni ato, argëtohuni dhe ndani lumturinë me të tjerët.

Kliko këtu për të kontrolluar postimet tona të fundit të blogut në lidhje me Instagram Reels.

Instagram Reels Downloader

Instagram Reels Downloader është mjeti i ri, ju lejon të bëni Shkarkoni Instagramin reels në mënyrë që t’i shihni dhe t’i përdorni kur të doni.

Instagram na ofron një përvojë të shkëlqyeshme sepse lejon të bëjmë video me një kohëzgjatje maksimale deri në 15 sekonda dhe t'i kthejmë ato në historitë tona.

Ju mund të ngarkoni fotot tuaja dhe të shtoni audiot në to, ose mund të ngarkoni videot tuaja të regjistruara në Instagram Reels i cili gjithashtu ka filtrat, ngjitësit, kutitë e tekstit dhe veçori të tjera që e bëjnë atë shumë të këndshëm.

Aplikime të tjera e kanë popullarizuar këtë lloj video të shkurtër me shumë sukses, duke vendosur një trend të ri tek të rinjtë. Të rinjtë sot janë mësuar me konsumizmin dhe duan gjithçka shpejt, ata duan të konsumojnë informacion në një mënyrë të përmbledhur dhe të shpejtë. Kjo nuk rekomandohet, por pandemia, tendencat dhe moda na detyrojnë të përshtatemi për të vazhduar arritjen e audiencës tonë përmes internetit.

Ato janë shumë argëtuese për tu bërë dhe shumë të dobishme nëse llogaria juaj synon të promovojë produkte ose të rritet marka juaj.

Tani, çfarë të bëj nëse dua të ndaj videot e mia qesharake?

Kur e keni përdorur Instagram Reels Downloader ju mund ta bëni këtë dhe më shumë. Ne mund t'i shkarkojmë këto video për t'i përdorur ato kur të doni dhe t'i ndajmë ato në rrjetet e tjera sociale.

instagram reels Shkarko

Avantazhet e përdorimit të Instagram Reels Shkarko

- Ju mund të shkarkoni tuajin reels kur dhe ku të doni, ju nevojitet vetëm një lidhje interneti.

- Ju nuk keni nevojë të instaloni ndonjë program shfletuesi ose shtesa.

- Thjesht kopjoni lidhjen e reels dhe ngjiteni në faqen tonë dhe kaq. Ne do të bëjmë punën për ju.

- Mund të shkarkoni të gjitha videot që dëshironi. Ne nuk vendosim kufij të shkarkimit.

- Ju nuk do të shihni reklama të bezdisshme. Ju nuk keni nevojë të prisni për të parë videot tuaja. Ne gjithashtu nuk shtojmë reklama në videot e shkarkuara. Ju do të jeni në gjendje të shkarkoni videon që dëshironi dhe ta shikoni atë pa ndonjë reklamë të bezdisshme.

- Shërbimi ynë është falas. Ju nuk do të duhet të paguani absolutisht asgjë që të jeni në gjendje ta përdorni atë.

- Shkarkimet tona nuk përmbajnë filigranë. Videot mund t’i përdorni për qëllime jo komerciale kur të doni. Mos harroni t'i jepni kredi autorit të saj.

- Ju nuk keni nevojë të identifikoheni në Instagram për të përdorur Instagramin Reels Shkarkues.

- isshtë një proces i thjeshtë dhe i shpejtë. Thjesht shkarkoni dhe ruani, mjeti ynë është i lehtë për t'u përdorur.

- Ne nuk do t'ju kërkojmë të bëni ndonjë regjistrim. Ne nuk do të kërkojmë informacionin tuaj personal, madje as nuk kërkojmë emailin tuaj.

- Mund të përdorni Instagramin Reels Shkarkues në çdo kohë që dëshironi, 24 orë në ditë dhe 7 ditët e javës. Pa asnjë kufizim dhe reklama të bezdisshme.

- E drejta e kopjimit e programit i përket krijuesve origjinalë të produktit dhe ata e kanë bërë atë të disponueshëm për ju plotësisht falas.

- websiteshtë faqja më e mirë në internet për të Shkarkoni Instagramin reels.

- Kënaqësia juaj është shpërblimi ynë më i mirë.

- Shkarkimi do të bëhet menjëherë.

- Ju nuk duhet të harroni të shtoni në faqet e preferuara faqen tonë të internetit, në mënyrë që ta gjeni gjithmonë shpejt. Dhe mund të shkarkoni të gjitha videot që dëshironi.

- Mund të kurseni kohë kur përdorni Instagram Reels Downloader.

- Mos paguani para për një shërbim që ju ofrojmë falas.

- Përdorimi i mjetit tonë është i sigurt, nuk ka ndryshime në shkarkime. Asnjë mashtrim apo hile.

Easyshtë e lehtë, e shpejtë dhe falas, çfarë mund të kërkoni më shumë?

Bërja e këtyre videove në Instagram është shumë argëtuese. Ju ndihmon të promovoni produktet tuaja; ato e bëjnë markën tuaj të rritet, ato janë jashtëzakonisht të dobishme për t'u ndarë me miqtë tuaj, ju ndihmojnë të krijoni imazhin tuaj ose markën personale, ato shkojnë shumë mirë për të ndarë njohuritë tuaja në rrjete dhe ata e bëjnë audiencën ose kamaren tuaj të rritet në treg.

Thjesht nuk mund të ndaloni së përdorurii tyre. Por gjithashtu, Instagrami ynë Reels Shkarkuesi do të jetë aleati juaj më i mirë në mënyrë që të mund të shkarkoni të gjitha videot tuaja dhe t'i ndani ato kur të doni.

Ju duhet të përdorni këto lloj mjetesh për të njohur tendencat e reja shoqërore të momentit. Ju duhet t'i përshtateni ndryshimeve dhe të qëndroni në modë duhet të përdorni këto lloje të videove të shkurtra. Të rinjtë, publiku, klientët, askush nuk pret që ju të ndani një video të gjatë 2 minutëshe, është shumë. Ata duan gjithçka shpejt, dhe ju gjithashtu dëshironi një mjet të shpejtë si tonë Instagram Reels Downloader për të shkarkuar videot tuaja ose ndonjë video që ju nevojitet dhe dëshironi të ndani.

Pasi të keni videot tuaja në Instagram, mund t'i shkarkoni ose mund të shkarkoni video të tjera që janë të dobishme për ju.

Nuk ka asgjë më të mirë se mjeti ynë i shkarkimit për videot tuaja në Instagram. Mund ta përdorni kur të doni dhe ku të doni pa kufij, shërbimin pa reklama të bezdisshme, pa regjistruar të dhëna personale dhe pa paguar asnjë qindarkë. Ka shumë përfitime të përdorimit të Instagram Reels Shkarkues.

Instagram Reels Shkarkuesi tani është jashtë

Nëse doni të dini më shumë rreth nesh, mund të vizitoni faqen tonë të internetit instareelsshkarkues.com ku do të gjeni të gjitha informacionet që kërkoni për mjetin tonë të shkarkimit në Instagram dhe do të merrni të gjitha informacionet e nevojshme rreth nesh.

Në blogun tonë, ne do t'ju lëmë shumë artikuj të dobishëm në mënyrë që të përshtateni me këtë trend të ri të videove të shkurtra, ajo do të zëvendësojë platformën e njohur Tik Tok që tashmë ka shumë kufizime në vende të ndryshme.

Mos u lini pas dhe filloni të shkarkoni videot tuaja të preferuara në Instagram me Instagram Reels Downloader.

Ju tashmë e dini, shkarkoni kur të doni, atje ku dëshironi, pa regjistrim, pa reklama, plotësisht falas, të lehtë dhe të shpejtë të gjitha videot tuaja dhe ato që dëshironi të ndani nga Instagrami juaj.

Nxitoni, mjeti është gati për t'u përdorur. Thjesht duhet të kopjoni lidhjen e videos që dëshironi të shkarkoni dhe ne do të bëjmë pjesën tjetër të punës për ju. Ju nuk duhet ta humbni këtë mundësi. A duhet të shkarkoni videon tuaj? Ne jemi këtu për të bërë punën për ju.

Shkarkoni të gjitha videot në Instagram që dëshironi dhe përdorni dhe ndani ato me kë të preferoni, dhe voila. Super e thjeshtë.

Instagram reels downloader

Shërbimi ynë i shkarkimit në internet është falas dhe i lehtë për t'u përdorur dhe mund të arrihet me vetëm një klikim nga faqja jonë e internetit. Toolshtë mjeti më i lehtë dhe i përshtatshëm dhe mënyra më e shpejtë për të importuar video argëtuese nga Instagram. Mund t'i shikoni më vonë ose t'i ndani me miqtë dhe familjen tuaj. Ju mund të shkarkoni dhe ruani me lehtësi Instagram-in reels videos.

Po shkarkon Instagramin reels në cilësi të lartë është shumë e lehtë, pa pagesë dhe e lehtë për t'u përdorur përmes mjetit tonë online. Ju mund të importoni shpejt video nga funksioni i fundit i Instagram, i cili rivalizon TikTok, duke përdorur këtë Instagram reels downloader. Ju mund lehtë shkarkoni Instagram reels videos drejtpërdrejt në celularin, PC-në ose tabletën tuaj dhe riprodhojini më vonë, ose ndani miqtë dhe familjen tuaj dhe argëtohuni me ta.

Ju mund shkarkoni Instagram reels duke ngjitur lidhje video që mund t'i merrni direkt reels videot e postuara në Instagram dhe për shkak se ne nuk përdorim Instagram API, ju nuk keni nevojë të lidheni me llogarinë Instagram duke përdorur mjetin tonë në internet. Ju mund ta përdorni shërbimin tonë në çdo kohë, por duhet të keni një lidhje me reels.

Ju gjithashtu mund të përdorni shërbimin tonë për të shkarkuar shumëfish reels video. Ju mund të shkoni te mbështjellja që dëshironi të shkarkoni, kopjoni lidhjen e saj dhe ngjisni atë në faqen tonë në internet Instagram reels downloader, dhe për disa sekonda, mjeti ynë do të prodhojë një lidhje shkarkimi për videon që ju ka pëlqyer.

Udhëzues për të përdorur Instagram reels downloader

Përmes përdorimit të aplikacionit tonë në internet, mundeni shkarkoni Instagram reels videos dhe ndani ato me familjen dhe miqtë tuaj. Ky është një mjet shumë i dobishëm për të shkarkuar Instagram reels. Nuk do t'ju kërkohet të shkarkoni aplikacionin ose shtrirjen e shfletuesit; thjesht vizitoni faqen tonë të internetit dhe ngjisni lidhjen në rajonin e specifikuar në mënyrë që të merrni lidhjen tuaj të shkarkimit.  

Hapni Instagram-in dhe shkoni në videon e reels, më pas shtypni butonin me tre pika. Do të hapë një menu nga ku mund të kopjoni shpejt lidhjen e reels video. Pasi që nuk ka asnjë kufizim për të shkarkuar në faqen tonë të internetit, ju mundeni shkarkoni Instagram reels videos pa asnjë kufizim.

Ju mund të përdorni reels si një alternativë ndaj TikTok, por gjatësia e videos është vetëm 15 sekonda. Njerëzit në mënyrë krijuese e përdorin këtë periudhë të shkurtër për të bërë video argëtuese dhe argëtuese nga reels. Për të kontrolluar të renë reels video, ju mund të shkoni në Instagram "Explore" dhe nëse ju pëlqente një video, atëherë mund ta shkarkoni duke përdorur Instagram-in tonë reels shkarkues.

Ndiqni këto hapa për të shkarkuar Instagram reels video:

 • Hapni aplikacionin tuaj Instagram (Mos harroni të identifikoheni së pari)
 • Shkoni në seksionin e eksplorimit të Instagram
 • Gjeni video me Reels etiketoni mbi to
 • Hapni videon e mbështjelljes dhe kopjoni lidhjen duke hapur menunë duke klikuar në tre pika
 • Ngjit lidhjen e kopjuar në faqen tonë të internetit
 • Tani duhet të prisni për disa sekonda për të marrë lidhjen e shkarkimit
 • Klikoni në butonin e shkarkimit dhe ruani tuajin reels video

Shkarkoni Instagramin reels kudo, në çdo kohë

Po, duke ngjitur vetëm lidhjen, mund të importoni shpejt të gjitha reels video nga Instagram. Ju mund të përdorni shërbimet tona 24/7, pa asnjë vonesë. Nuk ka asnjë kufizim të shkarkimit. Dhe kur keni qindra video për të shkarkuar, tonë Instagram reels downloader nuk do të ndalet në gjysmën e procesit.

Ju mund të shkarkoni, ruani dhe më pas të postoni video të mrekullueshme, argëtuese dhe depërtuese me miqtë dhe familjen tuaj duke përdorur në internet Instagram reels downloader. Në realitet, është një mjet shumë i dobishëm për t'ju ndihmuar të importoni video në Instagram që postohen në burimet e përdoruesve dhe video nga IGTV. Ju mund ta përdorni këtë mjet për të shkarkoni Instagram reels dhe frymëzohuni prej tyre.

Nuk ka nevojë të shkarkoni ndonjë program ose shtojcë të shfletuesit, gjithçka që duhet të bëni është të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të ngjisni lidhjen në zonën e specifikuar dhe pas disa sekondash do të merrni lidhjen tuaj të shkarkimit. Ju duhet të hapni Instagram dhe të shkoni te video që u nda në burim ose IGTV, pastaj klikoni në butonin tre pika. Do të hapet një menu dhe nga atje lehtë mund të kopjoni lidhjen e cila do të përdoret për të shkarkuar atë video të veçantë.

Nuk ka asnjë kufizim në shkarkimin e videove, kjo do të thotë që ju mund të shkarkoni sa më shumë video në Instagram që dëshironi. Ju mund të përdorni video në Instagram për të ndarë me kontaktet tuaja sociale dhe si një burim argëtimi, mund të gjeni video sipas preferencës suaj, sepse videot që shihni në Instagram ju rekomandohen bazuar në angazhimin tuaj të mëparshëm me përmbajtjen e videove në Instagram.

Si, nëse nuk e keni pëlqyer një video ose nuk e keni parë deri në fund, atëherë shanset që video të ngjashme të shfaqen përsëri janë shumë të ulëta. Në kundërshtim, nëse e keni pëlqyer videon dhe e keni parë deri në fund, atëherë video të ngjashme do të fillojnë të shfaqen. Njerëzit po përdorin pjesën e eksplorimit të Instagram për të gjetur përmbajtje të re dhe ata gjithashtu shfletojnë videot e IGTV për të gjetur përmbajtjen që u pëlqen.

Pse duhet ta provoni Instagramin reels shkarkues?

Instagram ofron shumë funksione argëtuese dhe ju argëtojnë. Funksioni i fundit ka potencial të sfidojë TikTok dhe të bëhet gjëja tjetër virale në Internet. Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në këtë dhe mos e humbni rastin duke përdorur mjetin tonë për të shkarkoni Instagram reels videos.

Ju gjithashtu mund të kontrolloni seksionin e eksplorimit të Instagram dhe të gjeni mijëra video që janë argëtuese, argëtuese dhe informuese. Dhe kur ju pëlqen një video informuese ose ndonjë video tjetër, thjesht duhet të kopjoni lidhjen dhe ta ngjisni në tonë Shkarkues video në Instagram, pas kësaj do të merrni lidhjen e shkarkimit.

Ju do ta merrni videon tuaj në të njëjtën cilësi si keni parë në Instagram, nuk do të vëzhgoni ndonjë ulje të cilësisë së videos pas shkarkimit të saj. Përjetoni gëzimin e pastër dhe argëtohuni duke parë mahnitëse reels video, mbani mend, është falas, i përshtatshëm, i lehtë për t'u përdorur dhe i disponueshëm gjatë gjithë kohës. Kurseni kohën tuaj duke përdorur pa reklama Instagram reels shkarkues.